O mnie

POZNAJ MNIE

Jestem 38-letnią kobietą, od kilku lat zafascynowaną życiem. Ze zrozumieniem i miłością odkrywam w sobie to, co od lat było zakopane. Jestem mamą, żoną, przyjaciółką, gospodynią domowego ogniska. Podstawą mojego życia jest równowaga. Dbam o:

– psychikę – znając i praktykując interwencje pozytywne, będąc pedagogiem, trenerką EFT (Emotional Freedom Techniques – Techniki Emocjonalnej Wolności), praktykując Racjonalną Terapię Zachowań (RTZ), szkoląc się w zakresie TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach) dbając o siebie poprzez mindfulness, medytację i jogę;
– zdrowie – bo jestem dietetyczką, pasjonatką zdrowego jedzenia i wegetarianką;
– aktywność fizyczną – spaceruję, biegam, trenuję CrossFit;
– duchowość – modlę się i praktykuję codzienną wdzięczność;
– intelekt – studiuję, uczę się, czytam, szkolę… nieustannie;
– moich bliskich, rodzinę, przyjaciół i kontakty międzyludzkie, ponieważ ludzie są mi potrzebni do życia.

Klaudia Grzesiak

Określiłabym siebie jako racjonalną badaczkę ludzkich emocji. Każdego dnia praktykuję wdzięczność i medytację. Jestem pasjonatką  psychologii pozytywnej, którą miałam okazję studiować. Kreuję nową rzeczywistość, ale dbam o to żeby była ona Tu w realu. Badam, obserwuję i z każdego doświadczenia wyciągam wnioski. Obecnie intensywnie szkolę się w terapii TSR, która oparta jest na szukaniu rozwiązań. Hasłem przewodnim jest: jak coś działa to rób tego więcej, jak coś nie działa nie rób tego wcale. Rozwiązania poprzez swoje zasoby wzmacniają i dają dużą dawkę motywacji do działania. A jakby tak nie skupiać się na problemie tylko na rozwiązaniu? 

Czuję się jak archeolog, ponieważ fascynuje mnie ludzki umysł i serce, a także inteligencja, jaka w nich drzemie. Dlatego nieustannie szukam wiedzy w tym temacie. Serce i mózg są dla mnie nierozłączne, a zrozumienie tego pomaga w lepszym poznaniu siebie, w chęci do wyjścia z miejsc w których nie chcemy być. 

Mój kompas życiowy to moje wartości. Dzięki nim kieruję się prawdami:

– jeśli chcesz być szczęśliwy, to dawaj szczęście innym;
– jeśli zależy Ci na miłości, to okazuj ją innym;
– jeśli pragniesz radości, to sprawiaj ją innym;
– jeśli oczekujesz przebaczenia, to sam przebaczaj;
– jeśli chcesz spokoju, to buduj go w świecie, który Cię otacza;
– jeśli chcesz wyleczyć własne rany, musisz pozwolić sobie pomóc.

Mam wrodzoną empatię i wrażliwość do ludzi i otaczającego mnie świata. Jestem prawdziwa, profesjonalna i szczera, a moje doświadczenie życiowe oraz podróż, jaką przebyłam, dają mi odwagę do pracy z ludźmi. Podążam przez życie z pasją, która jest moją energią tworzenia i kreowania. Uważam, że w życiu potrzebny jest balas, nie za dużo, nie za mało – po prostu w sam raz. 

Ja uskrzydlę Ciebie, Ty uskrzydlaj swoje życie.

ODKRYWAJMY RAZEM

W drodze badań naukowcy wykazali, że serce jest narządem posiadającym własną inteligencję. Pozostaje ono pod intensywnym wpływem mózgu, ale też silnie na niego oddziałuje oraz rzutuje na nasze emocje, rozumowanie i wybory. Więc skoro mózg i serce są ze sobą połączone, to czy psychologia z kreatywnością nie stanowi tak samo zgranego duetu?

Mam odwagę pokazać Wam skarby, które kryję w sobie, i odkrywać te, które są w Was.

Czy mogę nazwać się odkrywcą? Tak, ale Ty również możesz odkrywać i tworzyć swoją przestrzeń, życie, swoje JA.

Przewiń do góry